| GhitaAndrei a întrebat:

Salut!
Având în vedere ca mai este puțin și apare Iphone 15, ma gândeam la următoarea generație de Samsung Galaxy S, adică s24 ultra. M-am uitat pe la leakuri și am văzut ca va apărea din nou exynos, nu se știe dacă pe s24 sau pe 25, însă ar fi urat sa renunțe la parteneriatul lor cu snapdragon. În leakuri exynos 2400 este mai slab fata de snapdragon 8 gen 3. Voi ce părere aveti? V-ați lua încă un Samsung cu exynos?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DeMicUnCălător a răspuns:

Nu cred că Samsung ar renunța la snapdragon dacă exynos n-ar avea ceva in plus.
Eu rămăn cu Samsung, atăt timp căt e ok

| GhitaAndrei explică (pentru DeMicUnCălător):

Ma gândeam sa fac și eu upgrade de la s22 la s24 pentru procesor, camera și baterie. Exynosul se încălzește și mai are unele bug uri

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru GhitaAndrei):

A ieșit 24 deja?
Eu am 22, iul și nu simt nevoia să-l schimb.
Îmi imaginez că 24 va fi mult mai bun

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu mi-aș lua niciodată un Samsung cu Exynos. Au de rezolvat multe înainte să mă convingă să folosesc un astfel de telefon. De ce să am la bord un Exynos 990, când pot avea un Snapdragon 870?

| MrNuggets a răspuns:

Ce legătură are faptul ca se lansează iPhone 15 cu faptul că vrei sa iti cumperi Samsung? Ai vrut sa te lauzi ca ti le permiti pe amândouă

| GhitaAndrei explică (pentru MrNuggets):

Mai citește o data, nu mai scrie prostii înainte de a citi cu atenție. Eu vorbesc despre procesor nu despre faptul de a ma lauda, vorbesc despre o problema la aceste telefoane.