| Edy25 a întrebat:

Azi mi-am cumparat o pereche de casti Apple EarPods deoarece cele de la IPod s-au stricat. Intrebarea mea este: microfonul si butoanele de volum, de ce nu functioneaza? Adica pe IPod merg dar la telefon nu merg. Mentionez ca este un LG cu Android si are mufa de 3.5 mm. Multumesc! Dau Funda!

2 răspunsuri:
| NeluFerchi a răspuns:

Nu functioneaza decat cu iphone sau produse Apple am citit intr-un rewiew vezi si la alte telefoane

| Edy25 explică (pentru NeluFerchi):

Am gasit intr-un loc ca trebuie folosit un adaptor. Mersi oricum! happy