| vLooM a întrebat:

Salut.
Ca sa promovez ceva pe un site de anunturi.
Daca dau sa platesc direct dupa telefon de la digimobil cum se face asta ca nu inteleg, imi vine de plata mai mult de exemplu 10 euro ( anuntul ) + 5 euro abonamentul? sau cum mai exact?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Simplu man, de exemplu pe olx, un anunt in categoria mea costa 12 euro pe 30 de zile, imi spune sa trimit prin sms un cod, apoi dau paste pe acel site ce cod am primit si gata

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Abonamentul tau e una, anuntul tau =costul suplimentar e altceva

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Daca ai abonament de 5 euro plus cost suplimentar 5 euro =10 euro

| P4rAd0x a răspuns:

Salut. Indiferent despre ce este vorba, atunci cand platesti folosind telefonul si ai abonament nu o sa fie gratis, desi multi cred chestia asta. Folosirea oricarui serviciu contra-cost sau cumpararea anumitor lucruri va fi achitata exact atunci cand platesti abonamentul, si ti se va cere sa platesti mai mult.

| vLooM explică:

Multumesc de raspuns happy

| RAY a răspuns (pentru vLooM):

Npc,eu am anunt de 3 ani pe olx, eu platesc cu cardul ca e mai ieftin, ma costa 55 de ron un anunt pe 30 de zile, domeniul reparati calculatoare