| CastiCuMicrofon a întrebat:

Care stie un telefon pe care pot sa ma uit pe site-uri cam vplay, animekage sau anime.kage.ro?(daca nu merge nu vreau sa imi cumpar pentru ca pentru asta vreau sa imi iau)
Ma gandesc la un HTC explorer, Samsung galaxy ace sau Samsung galaxy gio dar nu stiu daca merge sa ma uit la filme.
Unii zic ca nu merge pe aceste telefoane sa ma uit, unii spun ca da. Nu stiu ce sa cred
Astept pareri de la voi si daca imi spuneti un telefon la maxim 500-550 de lei, dar la care merge sa ma uit aveti funda!

Răspuns Câştigător
| LucianaGirl99 a răspuns:

Pai ar merge si pe iphone 3g sau 3gs, ca am un prienten care are ipod 3, si-i merge, dar ai grija cand ti-l cumperi sa nu fie o replica.

8 răspunsuri:
| JordanMichael a răspuns:

Toate telefoanele de pe site-ul asta intra in aceasta categorie...succes.
http://telefon-performant.blogspot.ro/

| LucianaGirl99 a răspuns:

Telefoane pe care sa mearga vplay, si alte site-uri de videoclipuri, si care sa fie < 550 de lei, NU EXISTA.
Si-ti spun si de ce. Iti trebuie o rezolutie foarte mare, cum ar fi la Galaxy S II, Iphone, etc.
Cred ca si la Xperia merge, doar ca depaseste cu mult 550 de lei :/.

| CastiCuMicrofon explică (pentru LucianaGirl99):

Crezi ca pe iphone 3gs sau iphone 3g merge sa ma uit?
care ditre ele merge? unu, niciunul sau amandoua?

| CastiCuMicrofon explică (pentru LucianaGirl99):

Pentru ca pe iphone 3g nu stiu exact, are verisorul meu unul dar nu a incercat sa instaleze Adobe flasstraight face

| LucianaGirl99 a răspuns (pentru CastiCuMicrofon):

Poti sa-l descarci Adobe Flash din App store, daca nu-i instalat, sau il descarci direct de pe netwinking.

| CastiCuMicrofon explică (pentru LucianaGirl99):

Mi se pare ca a incercat dar nu a mers pe iphone 3g... cred ca nu l-a gasit pe cel bun...

| LucianaGirl99 a răspuns (pentru CastiCuMicrofon):

Trebuie sa intri pe site'ul official, si de acolo sa descarci adobre flash'ul.
Si dup'aia mergehee hee.

| LucianaGirl99 a răspuns (pentru CastiCuMicrofon):

Pai ar merge si pe iphone 3g sau 3gs, ca am un prienten care are ipod 3, si-i merge, dar ai grija cand ti-l cumperi sa nu fie o replica.

| adriano01 a răspuns:

Samsung galaxy y