| goldenbullet a întrebat:

Ce ati alege intre un NOKIA 925 LUMIA si SAMSUNG GALAXY S3? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Samsung Galaxy S3... de ce? Pentru ca NOKIA LUMIA e cu sistem de operare pe Windows. Iar pe Windows Phone nu exista multe aplicatii, au foarte putine aplicatii, iar cele mai bune si populare la ei costa in schimb pe android este gratuit si nu costa nimic. Deci sfatul meu ar fi S3, sau poti chiar opta pentru Samsung Galaxy S4 pentru ca s-a ieftinit si el de cand e S5.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nokia 925 love struck

| Mariusflo a răspuns:

Dintre cele doua eu as alege acest model: http://bit.ly/1sOlxwT fara sa stau pe ganduri!

| GeorgyGirl a răspuns:

Samsung galaxi este foarte bun si eu amtongue

| EchoDemon a răspuns:

Nokia Lumia. E mult mai bun. Asa zic eu. O prietena si-a luat Samsug si s-a blocat singur intr-o saptamana. Pe cand o colega de clasa are Nokia Lumia de aproape un an si e foarte multumita de el. Nu i s-a stricat. Tu faci cum vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| MamaNegri a răspuns:

Sora mea are Samsung s 3 si e super. Sincer. Este mult mai bun decat Nokia. Samsungul este mai bun decat Nokia in general.

| Andronik_Eugenika_1999 a răspuns:

Samsung Galaxy S3, deoare are mai multe functii decit Nokia Lumia