| goldenbullet a întrebat:

Ce ati alege intre un NOKIA 925 LUMIA si SAMSUNG GALAXY S3? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| jeffdragos a răspuns:

E bun s3, imi plac in general telefoanele cu android, poti sa faci multe cu el.dar la performanta aleg NOKIA 925 ala il am si eu si nu ma plang de el, merge extraordinar de bine^^ Acum depinde care iti place tie.

6 răspunsuri:
| digital7shady a răspuns:

Probabil nu te vei adapta la Windows Phone daca pui intrebarea asta. Ramai la Samsung.

| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Dintre cele doua eu l-as alege pe acesta: http://bit.ly/1rxXKzW fara sa stau pe ganduri!

| Pufosibila a răspuns:

Samsung galaxy S3winking
Parerea mea.

| Olaru_Catalin_1998 a răspuns:

Parerea mea este Nokia lumia 925 fiindca are windows 8.1 si se misca mai bine sistemul de operare nu are nevoie de multi gb de RAM si dupa o vreme Samsung-ul are lag

| Plesu_Valeria_1995 a răspuns:

Eu zic..samsung galaxy S3.mi se pare mai aspectuos ..sincer laughing)))

| VictorDragos a răspuns:

Samsung Galaxi S3