| George12356456 a întrebat:

Ce parere aveti de Xiaomi? Ce model imi recomandati pana in 1100 lei? Eu m-am gandit sa imi iau un Samsung galaxy m20 insa ma atrag si telefoanele celor de la Xiaomi si chiar nu stiu ce sa fac. O parere ceva? Ofer funda!

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

O parere foarte buna, pe verificate cu Xiaomi - modelele Mi A1 si Mi A2 Lite.

La bugetul tau cred ca te incadrezi la un Mi A2 (fratele "mai mare" al lui Mi A2 Lite).

| Rd79 a răspuns:

Eu am un Xiaomi Mi Note 3 pe care am dat 1350 lei in februarie anul trecut. Poti incerca ceva gen Xiaomi A2, e un telefon bun, camera superba, mai ales cu Google Camera instalat.

| Iisus2002 a răspuns:

Până în 1100 de lei ai putea să îți iei Nokia 6/6.1 e chiar super și merge foarte bine, dețin un Nokia 6 2017 și nu am avut niciodată probleme cu el