| narcis14 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca telefonul meu LG optimus g e-975 achizitionat de la eMAG s-ar defecta? Sa zicem ca nu au cum sa il repare si nici altul nu mai au pe stoc? Imi dau banii inapoi(cei 1700 lei) sau altceva tot de pretul ala? Intreb mai mult pentru ca sunt curios daca as primii cei 1700 lei sau mi-ar da un telefon tot de banii aia avand in vedere ca acum telefonul ajunge pe la 1200 lei pe olx...

Răspuns Câştigător
| extremboyy a răspuns:

Da dar trebuie sa ai toate cutiile si garantia

2 răspunsuri:
| extremboyy a răspuns:

Daca telefonul este in garantie si nu l ai stricat tu, atunci in cazul in care nu au cum sa il repare vei primi bani inapoi cat ai dat pe elori iti ofera la alegerea ta alt produs +- diferenta

| narcis14 explică (pentru extremboyy):

Asta e pe sigur?

| extremboyy a răspuns (pentru narcis14):

Da dar trebuie sa ai toate cutiile si garantia