| Ronaleo a întrebat:

Cine a cumparat vreun produs de pe focalprice.com sau geekbuying.com? As vrea sa stiu daca se merita sa cumpar un telefon de la ei si daca sunt de incredere. Funda

5 răspunsuri:
| buium a răspuns:

Tu ce ai vrea sa cumperi de acolo, eu as vrea sa-mi cumpar un Samsung galaxy s4 clona/replica, tu ce parere ai sunt bune aceste telefoane?

| Ronaleo explică (pentru buium):

Vrei sa spui ca acolo se vand replici? Ai cumparat vreodata de acolo de stii atat de bine?

| buium a răspuns (pentru Ronaleo):

Nu am cumparat, dar stiu ce magazine online sunt chinezesti cu replici de Samsung, si altele,

| Ronaleo explică (pentru buium):

Si de exemplu de unde as pute sa iau un star f9006 daca nu de acolo?

| Alexxxfay a răspuns:

Bună ziua,

Am răspuns la o întrebare similară, geekbuying este de încredere. Și dacă vrei să cumperi telefon mobil, am recomanda acest model pentru tine stele N9008