| fcsboy a întrebat:

Salut, cine ma poate ajuta cu un CNP, imi trebuie sa imi activez optiunea Orange young... URGENT! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IonelaDY a răspuns:

Bună, caută pe google generare CNP o să găseşti un site, un gererator de CNP în care îţi va cere să scrii într-o căsuţă primele 6 cifre din CNP-ul tău şi o să-ţi genereze un nou CNP valid. P. S. Aşa mi-am făcut şi eu rost de un nou CNP.

| fcsboy explică (pentru IonelaDY):

Multumesc ai fost singura care m-ai ajutat!

| IonelaDY a răspuns (pentru fcsboy):

Cu plăcere şi mulţumesc de fundiţă :-D eu sunt de pe telefon şi nu ţi-am putut da link-ul dar mă bucur că te-am ajutat. Eu am găsit generatorul din întâmplare când aveam nevoie de Cnp urgent şi a mers.

16 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu vrei să-ţi dau şi contul din bancă?

| fcsboy explică (pentru onasis1961):

Ce idee buna. poti incerca ca nu ma supar!

| george232323 a răspuns:

Cine crezi ca o sa iti dea un cnp?

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Cum sa te ajutam cu un CNP, foloseste-l pe al tau, sau daca nu esti adult, foloseste-l pe al unuia dintre parinti

| TumblrAddict a răspuns:

Hahahaa laughing
Dar cardul si pin-ul nu-l vrei? Nu stiu, ma gandeam laughing
Cum sa-ti dam CNP-ul?!

| PisicutaMea a răspuns:

29609025507 Funda? Nu e al meu l-am luat de la...

| fcsboy explică (pentru PisicutaMea):

Mai lipsesc cateva cifre, mi-l poti da pe tot?

| PisicutaMea a răspuns:

Mai adauga si tu cum l-am compus si eu

| anaana2323242 a răspuns:

Uita-te in certificatul de nastere ca ai si acolo un CNP

| fcsboy explică:

Da nu am zis sa il dati pe al vostru, se gasesc pe net dar cam greu. aseara am gasit unu dar imi mai trebuie inca unu...

| fcsboy explică:

Ceilalti au vorbit mult da fara rost. Daca nu stii raspunsul de ce sa te bagi in seama?

| Alexander_Covuliuc_1997 a răspuns:

Ba nene hopa ca nici pe bani nu iti dam CNP (cum o vazut adminu intrebarea asta?)oricum baftawinking

| username_3528 a răspuns:

Nimeni nu iti da