| DeathReaper a întrebat:

Cum setez manual webnwalk pe un Samsung gt-s3570?
Dar doresc sa imi spune-ti detaliat pentru ca nu am la mine telefonul, de fapt nu este al meu, incerc sa ajut pe cineva sa isi faca setarile pentru extraoptiune. Deja i-a luat banii la activare.

Răspuns Câştigător
| robandu99 a răspuns:

Salut.daca esti in reteaua cosmote apeleaza 1234 apoi 1 pentru romana si apoi 6 pentru extraoptiune..vei primi un mesaj cum ca ai activat optiunea si unul cu setarile de internet.le instalezi sau le salvezi si eventual repornesti telefonul. daca ti se cere o parola pentru setari..introdu 1234..Bafta! :-)

| DeathReaper explică (pentru robandu99):

Nu mai am nevoie, multumesc oricum.

1 răspuns: