| SmIlEy_4608 a întrebat:

Daca un telefon este distrus sau uitat in ploaie fara sa il mai gasesti, cand suni pe acel numar ce se intampla? Iti raspunde casuta?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Casuta trebuie sa o activezi tu!

| gelu1970 a răspuns:

Daca telefonul nu mai e functional asa ar trebui. sa raspunda casuta vocala

| cookie01 a răspuns:

Da, iti raspunde casuta daca ai, daca nu are casuta, iti raspunde robotul si iti spune ca nu poate fi contactat

| Katczinsky a răspuns:

Da.

| bunelutu a răspuns:

Normal ar trebui sa raspunda cred ca da
daca n-ai casuta raspunde pi zda aia si zice ca nu poti fi contactat ca esti cu ea la ceaihappy

| Anticarul a răspuns:

Daca pe acel numar este activata optiunea de casuta vocala, iti va raspunde casuta, daca nu, fie ori vine ocupat, ori "Pentru moment abonatul xxx nu poate fi contactat" sper ca ti-am dat explicatia cautata. Salut

| SmIlEy_4608 explică:

Ma refer in cazul in care e distrus

| Vivianagabi a răspuns:

Daca este distrus nu iti mai raspunde nimic, daca e lasat in ploaie e posibil sa mai functioneze si sa iti raspnda casuta (daca ai).

| Graef_Denise_1990 a răspuns:

Logic rolling on the floor