| Eduard184 a întrebat:

Salut, de curând am luat un s7edge ca al 2lea telefon de la un prieten. E facut mai țăndari problema e că are o mica pată neagră de unde se indoaie displayul pe margini. Pata se extinde? Tefelonul l-am mai vazut acum 3 luni și la fel era pata. Si are 70 din ecran un pic rozaliu dar am inteles că e de la luminozitatea maxima pe alb.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

L-ai vazut si acum trei luni si totusi l-ai luat? Sa nu te superi daca iti spun ca esti un fraier.

| Eduard184 explică (pentru darrio2007):

Definește de ce zici că-s fraier că l-am luat? Pe telefon am dat nimic toată dar asta nu are nici o relevanta cu intrebarea care am pus-o!

| darrio2007 a răspuns (pentru Eduard184):

Are. Stiai ca e jaf dar te-ai multumit sa il iei pe bani putini. Te va tine putin. Ăla de ce crezi ca l-a vandut? Sa scape de el. Nu il luam nici gratis.

| cfrtobias a răspuns:

Probabil ca se va extinde sau va fi la fel, https://www.samsung.com/......e-burn-in/ probabil de asta zici, scade din luminozitatea maxima dar probabil va fi la fel, ori schimbi ecran telefon

| Eduard184 explică (pentru cfrtobias):

800lei nu dau pe display, asa il las mai mult l-am luat că are servicii google fata de Huawei-ul meu. Mam informat si cica daca nu-i mai dau socuri mecanice in zona aia nu se extinde burn-in ul nu ma deranjeaza deoarece e foarte batran telefonul are aproape 7 ani daca o sa prind o oferta buna pe olx la unul defect si cu display-ul in stare buna poate o sal schimb