| EuOvidiuOvii a întrebat:

Salut de unde pot luat official rom de la Samsung Galaxy Note S3 Neo SM-N7505

5 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Daca i-ai pus cyanogenmod incearca pe xda

| EuOvidiuOvii explică:

Salut am instalat vreo 2 si nu-mi merge imi da eroare am root am sters si nimic imi da eroare la odin cand dau start de ce?

| Intruder19 a răspuns (pentru EuOvidiuOvii):

Ce eroare primesti in Odin?

Ai instalat Driverele USB de la Samsung? Ai setat USB Debbuging din telefon?

| EuOvidiuOvii explică (pentru Intruder19):

Da am incercat si cu aia bifata imi da eroare Nand Write Start! dar in ainte verifica fila zicei cai buna i dau start apoi apare sboot.bin system apoi imi da asta Nand Write Start!