| Cristy230 a întrebat:

Salut fani TPU. Aseara am gasit un iphone 4s neverlock si nu stiu daca sa il cumpar sau nu. Imi este frica sa nu fie vreo Teapa sau mai stiu eu ce...Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce pret? Are garantie? Are semnal?

| DoarImpreuna a răspuns:

Daca e la tine în oras ia cu tine pe cineva cunoscator cu tine. Daca e pe net ai grija. Pe okazii este un sistem de notare care iti spune cât de încredere e omul. Dacă are 0 calificative uita de el mai bine. De pe alte site-uri nu te arunca sa cumperi.

| fear1234567 a răspuns:

Depinde si cat cere pe el daca cere peste 1000 lei(10 milioane)ar putea fii relativ bun, depinde acum de cati gb este 16, 32..mai sunt si unele cu 8, dar ai grija sa nu fie replica de iphone.

| mariuscristi a răspuns:

Cat este iphonul?

| Cristy230 explică:

Pretul nu mai stiu sigur 800 sau 900 de roni asta mi se pare ciudat ca un iphone 4s este minim 15 milioane...