| Marytax a întrebat:

Salut.fratele meu mai mic are un Samsung gt c3322 si nu prea se aude când vorbeste la el.stie careva cum se poate mări volumul la difuzor? mersi

Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Intra in setari sa da-l la maxim sau cand vorbesti la el apasa pe butonul de volum, altceva nu ai ce sa ii faci

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Poate a umblat prin setari din greseala si a modificat ceva, dai reset factory la telefon. Daca tot asa face este din cauza cartelei sau a semnalului.

| Broscuţăă a răspuns:

Daca nu se aude la camera da la setarile camerei si apasa volumul vezi daca e activat sau nu