| anonim228 a întrebat:

Ieri am schimbat sunetul din stereo in mono iar acum vreau sa l schimb in stereo dar am uitat cum. Ajutati ma, va rog! FUNDA*

2 răspunsuri:
| Husqvarna a răspuns:

În primul rând, intri în panou de control şi cauţi sunet (sau dacă ai pc-ul în engleză sound) intri pe sunet şi dai la înregistrare (a doua variantă dintre cele prezentate acolo). Cauţi acolo stereo şi dai dubluclic şi vezi că ai mai sus de "ok" o întrebare şi îţi dă să bifezi iar tu să apesi pe prima (Se utilizează acest dispozitiv, dacă ai pc-ul în română bineînţeles iar dacă nu scrie nu ştiu cum exact dar în engleză) şi după dai se aplică şi ok. Gata, îl ai pe mono. Succes!

| anonim228 explică (pentru Husqvarna):

Eu ma refeream la telefon. Mersi oricum!