| manuelstone a întrebat:

Salut.imi voi lua un iphone 4S si nu stiu ce carcasa sa-mi iau.As vrea ceva smecher si de baieti.mersi anticipat si funda la cea mai tare husa

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Poţi căuta la Orange - magazinul online sau altele şi poate găseşte ceva care să îţi placă.
Pa-pa.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Te duci intr-un magazin Vodafone sau Orange si vezi acolo o groaza sau uite aici
http://www.iphone-store.ro/69-huse-iphone-4s

| manuelstone explică:

Apropo sunt din bacau

| sebastyanSEBI a răspuns:

Ati dau un sfat ..nu are rost sa ati cumperi un 4s....jocurile,programele sunt forte scumpe pentru sistemul de operare "i os" s-ar putea sa ati placa si un Samsung glx s 2 plus sau un Motorola xt 910 sunt niste telefoane superr

| manuelstone explică (pentru sebastyanSEBI):

Eu vreau iphon nu conteaza ca st scumpe