| eduardo122 a întrebat:

Salut.imi poate spune cineva cum imi dau seama de un iphone 4s ca nu este 4 normal? as vrea sa-mi cumpar unul si nu stiu cum sa-mi dau seama...

Răspuns Câştigător
| DjAngel_Florin_1997 a răspuns:

In primul rand ati dai seama uitandu-te la camera ca la 4s e de 8 mp si al lui iphone 4 de 5 mp.Iar de marime spun ca iphone 4s pare mai lung in timp ce iphone 4 mai lat dar diferentele se vad destul de greu, sau daca nu te uiti in setarile iphonului si te uiti la i.o.s, la iphone 4s are i.o.s5 iar iphone 4 are i.o.s4. Oricum eu te-as sfatui sa-ti iei 4s este mai bun ca 4 normal.

| eduardo122 explică (pentru DjAngel_Florin_1997):

Iti multumesc, camera mai stiam. si astea.dar nu il luam nou. si nu cred ca mai are ios 5, .

2 răspunsuri:
| anastasia907 a răspuns:

Pai cel mai repede te uiti pe parti si observi ca 4s are 4 liniute negre ( antene) iar 4 are mai putine te poti uita si la camera iti dai seama si daca te uiti in setari si cand il deblochezi ..intradevar este mult mai bun 4s fata de 4 eu am avut si 4 si 4s si sunt mult mai multumita de 4s