| tigru1 a întrebat:

merita Telefon mobil Vonino Zun XO 4G Dual SIM
Procesor Mediatek MT6753 Octa Core 1.3
Memorie 2GB RAM si 16 GB memorie interna
Ecran HD de 5 inch
Camera principala 13 mpx; camera frontala
5mpx
Android 6.0
Baterie Li-lon 2150 mAh
DAU FUNDA Va rog

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Hotie pe fata. Uite, ca sa iti faci idee de ce zic ca e hotie - https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_621633.html - am luat asta in primavara nevestei cu 99.99 dolari. Transportul inclus, a venit direct la posta de care apartin, deci zero taxe suplimentare. Gasesti review-uri destule pe net, ca specificatiile scoase din context nu spun mare lucru.

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca dai pe el maxim 350 RON, da.

| tigru1 explică (pentru GabiDumitrescu):

E 400 lei la Flanco de Black Friday

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru tigru1):

Hotie pe fata. Uite, ca sa iti faci idee de ce zic ca e hotie - https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_621633.html - am luat asta in primavara nevestei cu 99.99 dolari. Transportul inclus, a venit direct la posta de care apartin, deci zero taxe suplimentare. Gasesti review-uri destule pe net, ca specificatiile scoase din context nu spun mare lucru.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu prea, incearca alte modele de la Samsung, Iphone, Asus.

| Pietricel a răspuns:

Vonino si E-Boda, pe parte de telefoane=de evitat

| Skiper2003 a răspuns:

Nu merita!