| Alex_Alexutzuu_1998 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un Samsung Galaxy core2, pot suna, pot da mms-uri, dar nu pot da mesaje. De ce? Cand bag cartela pe alt telefon imi merge sa trimit sms-uri. Va rog ajutati-ma... este o problema de la telefon?

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Trebuie sa intri la mesaje>setari si sa cauti centru de mesaje, acolo trebuie sa bagi numarul de la centru de mesaje a opreatorului tau.

2 răspunsuri:
| Alex_Alexutzuu_1998 explică:

Am bagat nr. dar nu se intampla nimic

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Alex_Alexutzuu_1998):

Nu numarul tau bagi, ci al centrului daca stii care este. Daca nu merge atunci du-te cu telefonul la operatorul care folosesti. Funda o acorzi dupa ce te ajuta acea persoana happy