| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Mi-am luat net de la digi si am probleme extrem de mari cu semnalu.S-a va explic:
-cand totul este normal imi arata un H cu sageti si imi arata semnalul apoi cand vreau sa intru pe magazin play sau yotube dispare H cu sagetile si imi apare la semnaul deasupre un R.Nu stiu ce sa fac ca astet sa-mi revina H si nu mai revine m-am plimbat ca poate revin si nu. Ajuti-ma!

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Cand e H sau nu e nimic, e ok, cand e R nu intra pe net sau suna c-ati inchid abonamentul.Normal ei spun ca sub cerul liber au semnal, dar am patit si eu asa.Cand iti apare R merge pe roamingul celor de la Vodafone si nu le prea convine sa consumi.Ai activat datele? Sau intra pe wi-fi, cand ai probleme cu semnalul.

| TipuCuIntrebarile a răspuns (pentru viotedy):

Da am activat datele

| viotedy a răspuns (pentru TipuCuIntrebarile):

Mergi pana la ei si intreaba-i ce e cu semnalul.