| Dlcc_Mihaitza_1993 a întrebat:

Salut, mi-am luat Nokia X3 expres music si as vrea sa stiu cum imi activez netu pe el sunt in reteaua Cosmote!

3 răspunsuri:
| Spinti89 a răspuns:

Poţi activa acest serviciu sunând la Departamentul de Relaţii cu Clienţii (1234) sau trimiţând un SMS gratuit la 1234 cu textul "A WI".

Pentru configurarea automată a telefonului trimite un mesaj gratuit fără conţinut la 4777 şi urmează instrucţiunile.

| Dlcc_Mihaitza_1993 explică (pentru Spinti89):

Am facut ce mi-ai zis imi cere pinu-l si il bag si zice ca e incorect ce fac?happy

| Spinti89 a răspuns:

Pin-ul trebuie sa fie 1234