| ReizGM a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva un telefon bun, cu design frumos si rapid, de preferat Samsung. Am bugetul de maxim 1400 de lei. Va rog frumos chiar am nevoie si nu stiu din ce sa ma decid deoarece sunt foarte multe.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

J5

| ReizGM explică (pentru Bondarel99):

Da e bun raspunsul dar nu prea ma satisface ca este mic. Daca nu mai raspunde nimeni in mai putin de o ora iti dau tie funda.

4 răspunsuri:
| rebe200515 a răspuns:

S7 edgar este un telefon foarte bun. Dar sa stii un iphone 6s costa cam atat. Iphone e mult mai bun decât Samsung. Eu zic sa te mai gandesti

| ReizGM explică:

Din 2017, sa fiu mai clar.