| 20156 a întrebat:

Salut prieteni AJUTOR URGENT am un telefon Nokia Lumia 620 e nou si nu inteleg de ce cind vreau sa intru in magazin imi scrie ca Magazinul nu este disponibil in acest moment.Reveniti mai tirziu. si imi scrie codul erorii am reestartat telefonul dar nu merge si nici SD cardul nu mil arata cind intru in magazin AJUTOR URGENT FUNDITA

2 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Din cauza ca telefonul nu e conectat la internet.Activeaza-ti wi-fi-ul daca ai wireless sau intra la Setari-> Retea Celulara si activeaza conexiunea de date.

| Tibi1999 a răspuns:

Poate nu ai net -_-