| 20156 a întrebat:

URGENT salut prieteni eu am un telefon Nokia lumia 620 si mi-am downloadat niste applicatii fisiere.XAP si cind dau sa le instales imi cere configurarea pentru familia mea am un cont dar scrie ca este disponibil in tara mea. AJUTOR FUNDITA

1 răspuns:
| manablitz a răspuns:

Cand ti-ai facut contul Microsoft ai scris ca ai "x" ani (presupun ca sub 18 ) si de aceea iti cere "familia mea". Trebuie ca un parinte sa isi faca un cont Microsoft si sa iti puna restrictii sau nu la contul tau sau sa iti modifici data de nastere ( asa cum am facut si eu) si totul o sa mearga bine. Bafta!