| Mihai1810 a întrebat:

Salut, recomandati-mi si mie un telefon pana in 1000 lei. Tin sa precizez ca il voi folosi pentru Youtube, ascultat muzica, apeluri si aplicatii social-media. Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P9 Lite 2017, să nu pui mâna pe Samsung.

| UserRo10 a răspuns (pentru anonim_4396):

De acord cu ma1numesc2razvan. Am unul si sunt foarte multumit de el. Senzorul de amprenta e demential. Cum ai pus degetul s-a si deblocat ecranul. Mai rapid ca la Iphone si Samsung

| anonim_4396 a răspuns (pentru UserRo10):

Yup. happy D'acord.

| Ironwin a răspuns:

Cel mai tare sub 1000 de lei, ai suport de la o firma mare si consacrata, e cel mai tare in momentul asta :
https://www.pcgarage.ro/......m-4g-grey/

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 4X, gasesti cu 150 de dolari pe gearbest

| Strwberrs a răspuns:

Samsung s7 edge; costa 700 lei. Il gasesti pe : Lajumate.ro

| Kappy1325 a răspuns:

Samsung Galaxy J5 2017, este un telefon foarte bun, un prieten de-al meu are acest telefon, si ii merge perfect. Telefonul costa in jur de 800 lei, deci iti mai ramane vreo 200 lei. Ti-l recomand. Funda?

| Barnea_David_1990 a răspuns:

Allview sau Microsoft. Recomand Microsoft!