| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun program de rootat android? sa fie gen 'SuperOneClick', Am incercat superOneClick si mi se blocheaza, si as vrea sa imi rootez telefonul. si vreau un program simplu fara sa mai dau din telefon ceva. va rog astept un raspuns, dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| Raydar a răspuns:

Ce versiune de android ai? Daca ai peste 2.2 nu sunt sigur ca se mai poate prin soft-uri de genu, deci ramane versiunea manuala

| silviudeejays a răspuns (pentru Raydar):

Am versiunea 2.3.6 tongue

| Raydar a răspuns (pentru silviudeejays):

Am 2.3.5...si am facut manual, deci, va cam trebui sa gasesti pe net cum se face, eu nu mai tin minte