| annonymous a întrebat:

Salut, stiti ceva optiuni in retelele mobile pentru sms-uri nelimitate? Optiune doar cu sms, deoarece cu minutele n-am ce face.

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Stiu ca nu are legatura cu intrebarea dar uite un site unde poti trimite sms-uri nelimitat gratuit, chiar si in strainatate! :)
http://www.e-freesms.com/sms.php
Sper sa te ajute, bft! :)

| MIChan a răspuns:

La Orange Young poti sa iti faci propria optiune cu cate minute, semeseuri si internet vrei

| annonymous explică:

Stiu si eu, dar nu vreau minute, daca vruiam activam o oferta.

| EaEmma a răspuns (pentru annonymous):

Nu cred ca exista o oferta de telefonie ''doar'' cu sms-uri, sunt si minute.O intrebare... vrei sa dobori recordul mondial la mesaje?

| annonymous explică:

Stiu site-uri de genul, dar cand n-am net ce fac? Si e greu, nasol de utilizat.

| annonymous explică:

Da, e vreo problema?