| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Telefoanele de la Xiaomi pot fi blocate pentru neplată de către cei de la Vodafone? Știam că aceștia blochează doar Samsung urile si Iphone urile. Multumesc!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ei blocheaza numarul nu telefonul, poti sa ai si iphone daca nu platesti abonamentul de telefonie numai poti suna sau primii telefoane de la nimeni, pana nu achiti factura

| lpavel a răspuns:

Pentru neplata poate fi blocat orice, nu conteaza ca e xiaomi sau gaina din cotet!

| Hyperion7 a răspuns (pentru lpavel):

Găina din coteț? Interesant laughing

| lpavel a răspuns (pentru Hyperion7):

Pai la asa intrebare asa raspuns... laughing unii parca au cazut in cap de mici laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru lpavel):

Din păcate

| J0B0MAT a răspuns:

Blocate dacă sunt luate în rate, cred.Altfel, dacă ai doar un abonament pentru număr, nu îți poate bloca cineva telefonul, doar cartela.

| Hyperion7 a răspuns:

De ce nu? Normal că și ele pot fi blocate.