| bogdancool102 a întrebat:

Am de la o vreme o problema.... Deci, am ca browser de internet Opera si de la o vreme incepe sa imi intre in tab-uri adica alte ferestre din opera, gen "Metin2 ", Aion" "Alibaba" si nu mai stiu ce. Am adblock pentru opera dar nu cred ca e de la el. Cum rezolv problema? Multumesc.

5 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

E un virus, probabil de la filmele xxx, incearca sa instalezi chrome, daca nu merge, dai un restore la calculator, daca tot nu merge. format, sau poti incerca sa instalezi un antivirus, daca te lasa.

| bogdancool102 explică (pentru crytical):

De la xxxlaughing)? Am vreo 5 prieteni care utilizeaza Opera si tot asa le arata, si crede-ma nu duc lipsa de P*&&&...

| crytical a răspuns (pentru bogdancool102):

Lasa-ma sa ghicesc, 5 prieteni, toti fiind baieti? laughing Ok. Sigur nu e vreun virus, de la filme laughing. Dar un virus tot e.

| Alex5620 a răspuns:

Ai virusi, mi s-a intamplat si mie.Cam greu scapi de astia..Reinstaleaza windows=ul, e mai simplu.

| bogdancool102 explică (pentru crytical):

Am antivirus bitdefender licenta 2 ani si l-am scanat si nimic.