| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare...tocmai mi-am luat telefon(e primul pe care il am) si vreau sa va intreb ceva:
Vreau sa imi iau intr-un joc ceva care trebuie platit si trebuie sa platesc in jur de 5euro deci cum voi plati acei euro? la factura se vor adauga sau cum? mersi va rog fara chesti de genul "nu sti nimic ma "

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

O sa iti ceara numarul de card si o sa iti ia bani de pe card sau poate sa iti ceara numarul de telefon si sa iti ia bani de pe telefon