| AlexSamp32 a întrebat:

Am o mare problema.Mai demult am facut cost suplimentar 2 milioane la Orange.Acum am aflat o metoda cum sa iei gratuit jocuri din google play.Am cumparat jocul, l-am salvat in telefon si i-am dat restituire.Am vazut ca a aparaut o noua versiune de minecraft si dupa cum am vazut pe internet trebuie sa repet aceeasi metoda.Dar cand sa cumpar jocul am vazut ca nu imi mai apare restituire si s-a pus cost suplimentar.Ce sa fac ca tata sa nu afle? Nu vreau sa credeti ca sunt sarac sau ceva de genu dar o prietena de a noastra a patit ceva de genutonguee un site a vrut sa cumpere ceva si a dat idul cardului CVC-ul si data expirarii.Si dupa o saptamana s-a trezit cu 0 lei pe card...Pe cand ea avea vreo 20 milioane pe card si a facut cumparaturi in valoare de 100 lei.Iar tata crede ca asa poate sa faca si cei de la Google Play sa puna costul cat vor ei..Normal costul e (cat e minecraft dar nu mai stiu) iar eu nu vreau sa afle pentru ca ma va certa si poate imi va lua telefonul.Acum am telefon nou.Nu vreau sa mi-l ia..Pentru ca a zis ca daca mai fac cost suplimenta imi cumpara un telefon cu butoane de vreo 50 lei..Depinde de pret.Help me! Dau funda cine ma ajuta! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Nu trebuia sa incerci astfel de jmecherii. Daca nu il mai poti restituii nu ai ce sa mai faci, nu poti sa ceri banii inapoi. Jocul din cate vad eu e 7 euro, deci nu este o paguba atat de mare. Incearca sa discuti cu tatal tau si sa explici ce ai incercat sa faci poate intelege. Incearca sa vorbesti inainte sa vina factura.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aşa păţiţi dacă vă luaţi după toate TÂMPENIILE de pe net rolling on the floor

Voi credeţi că cei de la Google Play ( sau de pe alte site-uri cu plată ) sunt fraieri?
Pe viitor, NU mai fă astfel de prostii!

Toate cele bune!