| Qweerrrtttyyy a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Tab 3 Lite 3G si nu imi mai vede cartela(cred).Imi apare ca are semnal,dar imi zice "Numai apeluri de urgenta",si cand intru la retele si ii dau sa se conecteze in Digi(cartela din ea este de la Digi) imi spune ca nu a reusit sa se inregistreze, am incercat si cu o cartela de Orange si tot asa imi face...Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| nimenea a răspuns:

Deci fii atentă:
-cartela poate fi blocata; 30%
-placa nu mai citeste. 70%
După niste calcule de amele dintre astea 2 variante, 1 trebuie sa fie, ai vazut, am stat si am observat ca placa este ori aburita(condens), ori arsa.
Îți propun să te duci direct la un Doctor GSM!

| Qweerrrtttyyy explică (pentru nimenea):

O sa o trimit in garantie, cred.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Mergi la service.