| JohnNicu a întrebat:

am o tableta serioux s710 si am introdus modelul de deblocare de prea multe ori asa ca tableta s-a blocat cerandu-mi sa ma loghez cu contul google dar l-am uitat si acum nu stiu cum sa fac sa o deblochez. Am incercat sa ii fac un hard reset dar tableta nu are butoane de volum doar de power. multumesc

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Hard reset ar fi singura solutie!
uite aici o intrebare la fel ca a ta! poate rezolvi ceva.
http://www.tpu.ro/......-a-blocat/

| JohnNicu explică (pentru davidtm):

Asa si eu am citit

| xxx8 a răspuns:

Pai si eu am patit asa cu tellu si m-a costat 30 lei deblocarea la un service privat(nu a afectat garantia)... daca nu esti expert in domeniul asta si nu ai vreun prieten care stie sa il reseteze din pc atunci va trebui sa procedezi ca mine