| CrazzyWTF a întrebat:

Salut TPUwinking. Am si eu o curiozitate : care e cel mai bun telefon HTC desier 310 sau Nokia 625 lumnia? Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stiu care sa il iau din astea 2... (Daca stiti voi un alt telefon bun cuprins intre 500-750 RON e bine primita parerea )... Dau funda! tongue

5 răspunsuri:
| Iulian_Ghelbere_1999 a răspuns:

Nokia lumia e foarte bun

| XxXLoL1xXx a răspuns:

Buna, nu stiu ce sa zic despre primul telefon, dar eu am lumia 520 de 6 luni si pot spune ca merge foarte bine... Despre 625 nu stiu ce sa spun. Sper ca te-am ajutat. happy

| CrazzyWTF explică:

Am mai gasit un telefon care cred eu ca mi l-as cumpara... Deci dintre cele de sus + Samsung I9060 Grand Neo...
Care credeti ca e cel mai bun? happy Pe care mi-l puteti recomanda! Dau funda!

| Iulian_Ghelbere_1999 a răspuns (pentru CrazzyWTF):

Tot Nokia lumia