| Cristian2322001 a întrebat:

dupa ce am rootat telefonul unele procese se inchid singure... cum ar fi. Ceas. Ceas dual. Ceas digital. Stocare masa. Adjustare volum. De la ce e?

Răspuns Câştigător
| iDarkness a răspuns:

De la aplicatia cu care ai rootat telefonul. Sunt setate sau fortate de aplicatia respectiva sa se inchida, presupun. Pentru a remedia problema cauta in setarile aplicatiei "Uninstall Tool" apoi verifica cu root checker daca telefonul are sau nu acces root.
T/C.

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Doar l-ai rootat sau ai instalat si un ROM nou? Daca ai pus ROM e de la ROM cu sigurta. Majoritatea au o gramada de erori si nu sunt asa bine optimizate ca stock Android. Daca doar l-ai rootat... Nu am idee ce poate fi.