| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problemă! Vreau să descarc niște aplicații\jocuri de pe Play Store pe telefon și când dau să instalez îmi spune așa: Eroare! Nu existã suficient spațiu pe dispozitiv! Vă rog, ajutați-mă. Am spațiu gârlã. Dau funda fără discuții. Puțin mai repede dacă se poate.

Răspuns Câştigător
| denyisa29 a răspuns:

Asta inseamna ca ai prea multe aplicatii pe dispozitiv. Mai dezinstaleaza-ti din ele si s-ar putea sa mearga.

| Codrinn69 a răspuns (pentru denyisa29):

Gata am rezolvat! Aveam card in telefon, doar ca nu era nimic pe el, si tot ce instalam se stoca pe telefon... Am sters aproape toate aplicatiile (Am o memorie mai mica de 5 gb) si am pus Clean Master... S-a sters 1.4 gb din foldere inutile, si acum tot ce instalez se stocheaza pe card. Mersi oricum, ai fundawinking

1 răspuns: