| anonim_4396 a întrebat:

am si eu un telefon Huawei ascend g510 si nu pot sa ii gasesc niciu un accesoriu pentru el ma refer la folie pentru ecran bumper etc. unde as putea sa gasesc si eu accesorii pentru acest telefon?

2 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Nu poti pentru ca este prea recent aparut pe pita si eu am aceiasi problema la huaweiul meu asta e pana cand vor aparea fa cum fac si eu mergi la magazinul chinezesc si cumparati o husa ca altceva nu gasesti mai binwinking

| damad3pica a răspuns:

Poti incerca pe https://www.facebook.com/accesorii.sicadouri, am vazut ca au multe huse faine pentru mai multe modele de telefon.