| Cristian_Chira_1999 a întrebat:

Am si eu un Vodafone smart 2 si am incercat sa-i fac ceva care trebuia sa sterg niste lucruri cu recoverymod. Am sters dalvikcache si alte chesti care tineau de rom si acum nu se mai deschide si ramane la ecranu cu robotelu verde iar recoverymodu nu mai merge. Ce ar trebui sa fac ca am fost cu el la service sal resofteze si tot nu merge.

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Reintra in recovery, sterge iar dalvik cache, cache si wipe data/factory reset.
practic ar trebui sa mearga.

daca aia de la service nu au sost in stare sa resofteze andoidul inseamna ca ori sunt idioti, ori nu au gasit Rom-ul ca sa il resofteze.

| Băă_L_Cosmin_1984 a răspuns:

Exact asa mi-s-a intamplat si mie cu un zte racer 2 imi statea robotelu acela verde pe ecran si nu se mai deschidea, l-am dus la vreo 20 de service si tot nu l-au facut.Acuma este bun numai pentru piese telefonul tau!