| deeaela a întrebat:

am un iphone 4 si tocmai mi am descarcat cam wow insa cand dau sa se salveze pozele imi apare ca se salveaza in galerie insa nu imi apar,, nu le gasesc de nici un fel si vreau sa le bag in pc. Ma puteti ajuta va rog?!

1 răspuns:
| ssmecheru33 a răspuns:

Buna deeaela! Incearca sa faci sa se salveze in alt loc. Apoi dupa ce le-ai salvat te duci in acel loc si vezi daca s-au bagat. Daca s-au bagat, baga cablul USB sau ce ai tu acolo si baga pozele pe PC. Bafta