| Tomoiagă_Răzvan_1997 a întrebat:

Am un iPhone 6 Plus 128GB cu iOS 9.2.1.Recent a aparut Jailbreak pentru iOS 9.2.1 si nu stiu daca sa-mi pun sau nu. Daca imi bag Jailbreak, cum pot sa revin la versiunea originala de soft?

Răspuns Câştigător
| TMAIGL a răspuns:

Inca nu a apărut pentru iOS 9.2.1, adică a apărut într-un fel, dar nu e publicat, cei de la pangu și de la taiG o să-l lanseze luna asta cred, mai exact cand o să apăra iOS 9.3.
Și cand o să apăra și iti faci jailbreak daca vrei să scapi de el, conectezi telefonul la iTunes și dai un restore.

3 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei sa iti faci jailbreak? risti sa ai virusi.

| Celcareajuta a răspuns (pentru VladyXR):

Dam 50 de mil pe un telefon, dar sunt scumpe aplicatiile laughing iar oricum in final ajung sa fie folosite doar fb, whatsap si alte prostiioare free

| AndreyVladeanu a răspuns:

Du-te cu el la un Service GSM iti ia maxim 30-40 de lei daca nu cauta tutoriale pe youtube