| ionutzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

am un Nokia lumia 520 nou cumparat de curand m-am dus la Vodafone mi-a dat aia cartela microsim aceiasi cartela veche care o aveam am bagat-o in tel si nu-mi apare numerele care le am pe cartela o trebui sa setez cv ca nu prea ma privep cu tel astea mai performante mersi

2 răspunsuri:
| ionutz080511 a răspuns:

Trebuie sa te uiti daca ai numerele de telefon salvate in cartela ta. Daca nu s-ar putea sa aiba ceva telefonul. Sper ca te-am ajutat happy

| ionutzzzzzzzzzzzzz explică (pentru ionutz080511):

Dda am numere pe cartela