| madalin28 a întrebat:

Salut.De curand am achizitionat un telefon Huawei y200 la inceput mi-a mers internetul (am selectat si optiunea de Comutare date) dupa ceva timp am bagat din nou cartela Vodafone cu internet aceiasi care o aveam si la inceput,dar nu mai merge.Dar pe alte telefoane merge(am incercat pe Huawei y300, Nokia C3 si merge).Ce pot sa fac? Dau Funda

1 răspuns:
| AvM94 a răspuns:

Dupa ce activezi comutare date da-i un restart la telefon, daca nu merge activeaza din nou setarile pentru internet, daca nici asa nu merge da-i resoft.