| papuciirupti a întrebat:

am un s5 neo si am primit actualizare la 6.0 marshmallow... a mai facut cineva update la el si cum se prezinta?
ps: am doi prieteni posesori de s5, cel simplu si ei au primit la 6.0.1 avand ca prima problema restartare cand nu iti doresti

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mergi în service și ți-l actualizează ei.

| papuciirupti explică (pentru OnuOnulică):

Apreciez raspunsul tau dar daca nu stiai ele isi fac update automatwinking
pe mine ma interesa daca aceasta versiune este mai buna sau nu ca cealalta, (moral da, dar nu stiu tehnic) si daca vine cu un sac de probleme...
asteptam paperile celor care il detin si au facut update la soft, apreciez gestul si iti multumesc, o seara frumoasa!

| OnuOnulică a răspuns (pentru papuciirupti):

Sunt de părere că Lolipop e cel mai potrivit android pentru S5 Neo. De obicei compatibilitatea la unele telefoane sunt nereușite când vine vorba de trecerea la altă versiune de android.

| papuciirupti explică:

Exact de asta încercăm sa ma feresc happy