| Claudyu_Lalu_1993 a întrebat:

am un Samsung s4 mini ce nu are semnal. Daca il repornesc merge vre-o ora, si iar pica scrie neinregistrat in retea. Aveti ideie ce ar trebui sai fac ca ma inebuneste jur

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sim-ul in alt telefon din aceeasi retea. Posibil sa fie pe terminate. Daca merge e clar ca telefonul are probleme.Pe la antena.

1 răspuns:
| Gabriell1992 a răspuns:

Poate nu ai semnal in acea zona. De exemplu, eu am avut o cartela de la digi, iar in locuinta mea nu aveam semnal, dar in alte zone aveam. Este posibil ca in acea arie sa nu fie semnal.