| M5 a întrebat:

am un Sony Ericsson u20i si nu ii merge touch-ul in partea de sus a ecranului oare de ce? Ma puteti ajuta plz? FUNDA FUNDA

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

S-ar putea fi un contact imperfect, tu nu cred ca ai cum sa-l repari, eventual poti strica mai multe. Incarca la garantie, sau la un service.

1 răspuns:
| TuRneR01 a răspuns:

Noi n-avem cu ce sa te ajutam. Poti sa-l duci la Vodafone/Orange/cosmote daca mai e in garantie sa ti-l repare ei. Data viitoare posteaza intrebarea la categoria corecta.