| NoNaamexD a întrebat:

Funda+Vot la cine ma ajuta; Deci, de unde pot sa descarc jocuri pentru telefonul meu ( este tip : Sony Ericsson Xperia U20i)? Inafara de site-ul mobile9 ca de acolo nu pot. Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Umnet.com
zedge.net

| yourFanta a răspuns:

Intra pe www.1mobile.com sunt o gramada de aplicatii si jocuri gratuite doar pentru android;)

| JstGeorge a răspuns:

Eu nu ma pricep la asta, dar sebi fratele meu se pricepe, doar are 21-22 de ani

| DRAGOSH977 a răspuns:

Intre pe wab king, wap corn nu mai stiu sigur nu mai am intrat de mult dar stiu ca sunt jocurii, aplicatii, melodii, funda?