| M5 a întrebat:

Am un Sony Ericsson u20i si nu ii merge touch-ul in partea de sus oare de ce? ma puteti ajuta plz?

Răspuns Câştigător
| availablehandyman a răspuns:

Sunt mai multe chesti, poate a fost scapat poate s-a desprins banda din 'nauntru si de aia nu mai merge

2 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Pixeli morti.
Trimite-l in garantie, probabil a fost scapat sau lovit.batting eyelashes

| CristinaForTPU a răspuns:

Si eu am avut un telefon. eu mi-am schimbat display-ul cu tot cu touchscreen. avea o problema ca am varsat apa pe el acolo. si nu-mi mergea. Dar l-am facut astfel, am schimbat display-ul si touchscreen-ul