| Laurentiu99999 a întrebat:

am un telefon SAMSUNG GT i5801 si nu imi dau seama ce are de nu imi mai afiseaza meniul pe ecran, cand dau sa il aprin in apare ceva cu, ( To unlock, sing in with your google account ) imi cere email si parola, eu am scris contul meu google si tot nu merge, am si creat alt cont google dar se pare ca tot nu vrea sa porneasca, imi spune ca emailul sau parola nu sunt corecte. va rog un ajutor cat de mic.

1 răspuns:
| DuDDy24 a răspuns:

Trebuie sa bagi exact contul de google pe care era inregistrat acel telefon:D
In caz ca nu poti sa sa te conectezi deloc cu contul de google trebuie sa dai hard reset la telefon, dar o sa perzi absolut tot ce aveai in telefon. Uite aici un video care iti arata cum dai hard reset;) https://www.youtube.com/watch?v=Ix3swxottfk